Start
Zometeen op Rock FM:
Update Vanished Rock Treasures
Vanished Rock Treasures gaat opnieuw van start op woensdag 7 januari 2026 om 14 uur. Er is ook mogelijkheid om te l...
Het ROCKFMONLINE.BE Team wenst alle luisteraars een gezond en vreugdevol 2026 toe met een jaar waarin weer heel wat nieuwe rockmuziek je dagelijks mag ontroeren.
Het programma aanbod mét presentators voor 2026 ziet er momenteel zo uit :
* woensdag 14 - 16u : Vanished Rock Treasures (met dj Erik)
* woensdag 20 - 21u : Danger Zone Light met (dj Noël)
* woensdag 21 - 23u : Vanished Rock Treasures (heruitzending met dj Erik)
* donderdag 20 - 23u : Danger Zone (met dj Noël)
Elke week stellen we in 2026 ook een Rock-a-Fellow voor ; dé song van de week, die we dan dag en nacht draaien, om de twee uur, pal op het oneven uur. In de week tussen oud en nieuw hebben we nog een schitterende single met een universele wens : "All I Need is A Love That's Going to Set Me Free". Niet overal zo vanzelfsprekend meer in deze tijdsgeest. De band CAST (uit Liverpool) nam het in Spanje op met de legendarische producer Youth (tot 1982 lid van Killing Joke) en Rock-a-fellow 'Free Love' is ook de aanloop naar de nieuwe langspeler "Yeah Yeah Yeah" die eind januari verschijnt. Hun 8ste album en hun 30ste verjaardag. Dat gaan ze in eigen land vieren met heel wat zaalshows vanaf begin 2026.
Het Britse kwartet was heel populair in het Verenigd Koninkrijk in de tweede helf van de jaren negentig waar ze scoorden met liefst 10 singles in de TOP 20 van de Britse charts! In de rest van Europa kwamen ze helaas steeds in de schaduw terecht van andere populaire Britpop bands zoals Oasis, Blur en Supergrass. Ten onrechte!


